Jak Przechowywać Paszę Dla Koni? Oto Najważniejsze Zasady!

„Kuszówka” powstała w oparciu ogromne doświadczenie czołowego polskiego powożącego Romana Kusza. Stawiamy bowiem nie tylko na jakość, ale również na bezpieczeństwo i wygodę - zarówno jeźdźców, jak i koni. Jak nawiązać współpracę i kupować taniej? Wszystkie wykonane zostały z bezpiecznych materiałów, odpowiednio dostosowanych do hodowli koni. Nie raz słyszałam stwierdzenie, że „trzeba mu owies uciąć, bo bryka”.
Pierwszy wypas koni wio­sną nale­ży roz­po­cząć nie wcze­śniej niż przy odro­ście runi do wyso­ko­ści 10 cm, w pozo­sta­łych okre­sach dol­ną gra­ni­cę sta­no­wi do 15 cm odro­stu po poprzed­nim wypa­sie. Konie ze względu na swoją specyficzną budowę i fizjologię żołądka są szczególnie predysponowane do choroby wrzodowej.
Dla koni hodowlanych dieta zapewni niezakłócony i fizjologiczny cykl poprzez dostarczanie odpowiednich składników odżywczych, mikro- jak i makroelementów i witamin. Dengie - Specjalistyczne pasze dla koni • DENGIE jest czołowym angielskim producentem mieszanek włóknistych dla koni i największym dostawcą lucerny na terenie wysp. Zapewniamy nie tylko bogatą ofertę pasz z naturalnych składników, ale także witamin i suplementów od cenionych marek jak Foran oraz Red Mills. cieszymy się, że możemy nie tylko oferować Klientom wysokiej jakości produkty, lecz także wspomóc radą przy ich wyborze. Koń zjadał tę paszę bardzo chętnie, miał bardzo błyszczącą sierść oraz się zaokrąglił. W żywieniu koni stosowane są również liście buraków (przy czym niedopuszczalne jest zanieczyszczenie ich ziemią) oraz nać marchewki. upraw polowych to głównie zielonki z motylkowatych takich jak: koniczyna czerwona, esparceta oraz lucerna i traw tj. kukurydza, owies, żyto, tymotka.
Dbaj porządek - Jeżeli pasza przechowywana jest w bardzo dużych skrzyniach, warto pozostawiać ja w workach. Kupując u nasz zyskujesz pewność, że konie otrzymają wszystko, co najlepsze i najbardziej wartościowe. Pasza dla koni LUCERNA Classic Fiber All in One 20kg. -jaką paszę dobrać, jakie są rodzaje pasz? końcu nie chodzi nam to, żeby stworzyć konia grubasa, tylko sprawnego sportowca w optymalnej kondycji.
Pamiętaj karmieniu wg wagi paszy nie objętości. Pasza dla koni w naszym wykonaniu nie zawiera melasy. Pokarm dla koni zawiera śruty zbożowe, susz jabłek, wysłodki buraczane, siemię lniane oraz inne składniki niezbędne w żywieniu. Prosimy odebranie maila w celu potwierdzenia adresu, na który będziemy wysyłać powiadomienia.